مجموعه آرادگل شما را به خرید بهترین محصولات گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انواع گل محمدی قرمز

آنچه در این مقاله می خوانید...

درمان استرس با گل محمدیبزرگترین فروشگاه عرضه گل محمدی قرمز

گل محمدی گیاه چندساله از جنس رز است که دارای گل های زیبایی در رنگ های بسیار متنوع بیشتر قرمز و صورتی هستند که از آن گلاب می گیرند، گلاب گل محمدی خواص بسیار زیادی دارد و توسط کشاورزان مناطق مناسب کشت و برداشت می شود.

مناطق مورد کشت و تولید گل محمدی قرمز اغلب مناطق کوهپایه‌ای و مناطق خشک و نیمه خشک با تابستان‌های معتدل و خشک و زمستان های سرد است. کاشان و قمصر یکی بزرگ ترین مراکز تولید کننده گلاب گل محمدی هستند و گلاب قمصر دارای شهرت جهانی است. گل های محمدی در این مناطق که دارای شرایط آب و هوایی مناسب است کشت می شوند و سپس این گل ها برداشت و روانه کارخانه های عصاره گیری و گلاب گیری می شوند.

تولید انواع گل محمدی قرمز

درمان استرس با گل محمدی

درمان استرس با گل محمدی دانشمندان با انجام چندین مطالعه‌ی داروشناسی بر روی گل محمدی، به منظور ارزیابی اثرات آن ها بر سیستم عصبی به نتایج جالبی دست یافته اند. اثرات گل محمدی بر سیستم عصبی بسیار گسترده است.

این گل پر خاصیت فعالیت آرام بخش بر سیستم عصبی مرکزی در مغز انسان ها دارد. کاهش استرس، اضطراب و بهبود افسردگی از سایر فواید گل محمدی هستند. به طور کلی بوییدن و ماساژ بدن با این عصاره آن نشاط آور است و داروی خوبی برای درمان افسردگی می باشد.

همچنین این گل محمدی باعث افزایش و تقویت اعتماد به نفس، امید و قدرت روحی شده و باعث ایجاد افکار مثبت و احساسات خوشایند در بیمار مبتلا به افسردگی می شود. برخی از این اثرات مفید گل محمدی پودر شده شامل اثرات خواب آور، ضدتشنج، ضدافسردگی، ضد اضطراب و ضد درد هستند. ماساژ بدن با گلاب گل محمدی درجه یک به نرم شدن عضلات کمک می کند و استرس و نگرانی را دور می کند.

بزرگترین فروشگاه عرضه گل محمدی قرمز

بزرگترین فروشگاه عرضه گل محمدی قرمز همزمان با بهار و ماه های اردیبهشت و خرداد، گل های محمدی را می توان برداشت گرد. کارگاه های سنتی و صنعتی مختلف گل ها را هر روز صبح زود، قبل از باز شدن کامل غنچه، چیده و به همراه بخار آب در دیگ های مختلف، تقطیر می‌کند و به گلاب تبدیل می کنند.

فروش و عرضه گل محمدی قرمز تازه در بازار جهانی توسط شرکت های فعال در این زمینه بطور وسیع انجام می شود.با بکارگیری درست اصول بازاریابی و بسته بندی و توجه به نیاز مشتریان می توان میزان فروش خود را چندین برابر کرد.از طرفی صادرات گل محمدی قرمز توسط این شرکتها سبب ارز آوری زیادی شده است وهمین امر تولید کنندگان را به کشت و فروش بیشتر ترغیب می کند.

در سراسر کشور گل محمدی قرمز توسط فروشگاه های اینترنتی فروش عمده و خرده با تخفیفات ویژه انجام می شود.این فروشگاه های آنلاین به منظور رفاه حال مشتریان و امکان دسترسی همه افراد به تولیدات جدید گل محمدی ، به توزیع و عرضه آن به صورت اینترنتی می پردازند.

زین العابدین مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرادگل شما را به خرید بهترین محصولات گیاهان دارویی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید