مجموعه آرادگل شما را به خرید بهترین محصولات گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع گل محمدی کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات انواع گل محمدی کیلوییفروشنده انواع گل محمدی کیلویی

گل محمدی یکی از گل های بی نظیر ایرانی می باشد که خواص و کاربرد هایی بسیاری دارد یکی از مهمترین کاربردها گلاب گیری، اسانس، پودر گل و استفاده از غنچه های خشک آن برای تزئین غذا می باشد.
به همین دلیل گل های محمدی نیز جزو گل های صادراتی به کشور های دیگر مخصوصا کشور های همسایه نیز هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه صادرات انواع گل محمدی کیلویی به صورت عمده با ما همراه باشید.

صادرات انواع گل محمدی کیلویی

مشخصات انواع گل محمدی کیلویی

مشخصات انواع گل محمدی کیلویی همزمان با بهار و ماه های اردیبهشت تا تیر، گل محمدی محیط اطراف را با رایحه ای دلپذیر خود معطر می کند و مناطق زیر کشت گل محمدی بیشتر مناطق کوهپایه ای و آب و هوای خشک و نیمه خشک با تابستان های معتدل و خشک و زمستان های سرد است.
گل محمدی معمولاً در 14 استان کشور كشت می شود كه مهمترین آن ها استان های كرمان، فارس، اصفهان و آذربایجان شرقی است و در سایر استان ها كشت پراکنده تری وجود دارد.
گل محمدی دارای درختچه ای است با شاخه های گل خار دار، استوانه ای، بدون شیار و با برگ های مرکب شانه ای که 3-5 گلبرگ دندانه دار مخالف دارد.

اما مشخصات کلی انواع گل محمدی کیلویی چیست؟

  • دارای گل های صورتی روشن با 32 گلبرگ صورتی یکسان هستند که از صبح زود ظاهر می شوند و عصر ها معمولا شروع به پژمرده شدن می کنند.
  • در این گل ها 5 کاسبرگ وجود دارد که حداقل سه تای آن ها در لبه های آن ها زائده های بزرگی دارند.
  • دارای پرچم های زرد رنگی می باشند و تعداد آن ها معمولا تا 100 عدد هم می رسد.
  • میوه ی آن ها، پس از ریزش گلبرگ ها، گوشتی گرد یا بیضی شکل به طول 1.5 سانتی متر می رسد که در داخل برجستگی شبیه کوزه در زیر گلبرگ ها قرار می گیرد.
  • اما مهم ترین ویژگی گل های گل محمدی که یکی از انواع گل سرخ به شمار می آید داشتن گلبرگ ها ی صورتی روشن مایل به سفید می باشد.

فروشنده انواع گل محمدی کیلویی

فروشنده انواع گل محمدی کیلویی گل محمدی به صورت های مختلف و در کار برد های متفاوت توسط مراکز بسیاری عرضه می شود مثلا در عطاری ها به صورت گل محمدی کیلویی یا خرید گلاب آن.
خرید به صورت اینترنتی و از طریق سایت های آنلاین مرتبط با این کار که شما می توانید بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت از فروشنده گل محمدی در کمترین زمان ممکن خریداری کنید.
اما صادرات گل محمدی به صورت گل محمدی کیلویی یا عمده، به صورت اسانس، گلاب وشکوفه های خشک شده در بازارهای هدف از جمله کشورهای اروپایی و کشور های حاشیه خلیج فارس عرضه می شود.

زین العابدین مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرادگل شما را به خرید بهترین محصولات گیاهان دارویی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید