مجموعه آرادگل شما را به خرید بهترین محصولات گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه گل محمدی غنچه خشک شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه غنچه گل محمدی را خشک کنیم؟مراکز تولید گل محمدی غنچه خشک

لازم به یاد آوری است که گل محمدی غنچه زمانی چیده می شود که غنچه ای که در شاخه به وجود آمده هنوز کامل باز نشده و زمانی که هنوز نور آفتاب به آنها نتابیده جمع آوری می شوند تا عطر و بوی عالی آن از بین نرود. در حال حاضر با افزایش تقاضا عرضه گل محمدی غنچه از طریق نمایندگی های فروش که محصولی با کیفیت، به صورت مستقیم و عمده و با قیمت مناسب تولید می کنند انجام می شود.

عرضه گل محمدی غنچه خشک شده

چگونه غنچه گل محمدی را خشک کنیم؟

چگونه غنچه گل محمدی را خشک کنیم؟

در قدیم خشک کردن گل محمدی با روشهای سنتی انجام می شده و اینکار توسط هر خانواده و در منزل انجام می شده و زمان طولانی اتفاق می افتاد که گل خشک شود و جنبه اقتصادی آن چندان اهمیت نداشته است. در گذشته بعد از جمع آوری غنچه گل قبل از تابش نور آفتاب آن را به نخ می کشیدند و در مکانی تاریک و به دور از رطوبت می گذاشتند تا خشک شود و بعد از چند روز روی پارچه ای نخی پهن می کردند و آن را بعد چند ساعت بسته بندی می کردند.

امروزه خشک کردن غنچه گل محمدی با افزایش تقاضا و کمبود زمان و البته افزایش زمین زیر کشت گل محمدی با دستگاهای پیشرفته و در مدت زمان کوتاه انجام می شود البته همان تازگی و بوی اولیه را دارد. ناگفته نماند که برای اینکه غنچه گل محمدی عطر و بوی اولیه را داشته باشد آن را با احتیاط تمام با آب سرد شستشو می دهند و بعد از خشک شدن کامل آن را در دستگاه خشک کن که مخصوص خشک کردن غنچه گل محمدی است قرار می دهند.

در حال حاضر خشک کرده غنچه گل محمدی را یک ماه بعد از خشک شدن در ظرف دربسته نگه داری می کنند تا رطوبت داخل ظرف باعث نشود که در زمان مصرف نتوان آن را از کاسبرگ جدا کرد و یا باعث خراب شدن غنچه نشود.

مراکز تولید گل محمدی غنچه خشک

مراکز تولید گل محمدی غنچه خشک

امروزه از غنچه های گل محمدی استفاده های زیادی می شود از جمله برای تزئین انواع دسره، غذا و ماست و دوغ که مشتریان زیادی به خود اختصاص داده است.در حال حاضر برای تولید غنچه گل محمدی با کیفیت و مرغوب و مقرون به صرفه، مراکز تولید و شرکت های تولیدی اقدام به این کار کرده اند تا محصول را به موقع و راحت به دست مشتریان برسانند.

لازم به یاد آوری است که می توان گفت که نوع بسته بندی، وزن و نوع برند و شرکت پخش در قیمت غنچه گل محمدی تاثیر گزار است و البته داشتن سیب سلامت و استانداردهای بهداشتی نیز خرید بیشتری را برای مشتریان به دنبال دارد.

زین العابدین مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرادگل شما را به خرید بهترین محصولات گیاهان دارویی دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید